Nyttige linker Informasjon om Nesodden Velforbund Medlemsinformasjon Vellenes fellesorganisasjon Veiene våre MVArefusjon og veistøtte Medieomtaler Informasjon om vann og avløp Radonmålinger på Nesodden Fellesvelets avis Nyttige linker


følg oss på
facebook





Støtt oss
med din grasrotandel!
Grasrotandelen


tips en venn

Medlemsvelene våre pr. 26.10.2017:

Ta kontakt med oss hvis du har endringer.
Hvis du lurer på hvilket vel du tilhører kan du ta en titt i veioversikten vår og se om du finner veien du bor i.

 

Vel/forening: Webside: E-post til Velet/kontaktperson: Leder/ kontaktperson: tlf Ant medl Stiftet

Årsmøte/valg

 

Alverntoppen Sameie alverntoppen.no styret@alverntoppen.no  48267586 48    
Alværn Vel alværnvel.no post@alvernvel.no Magnus Lorvik 48883888 110 26.jul.1950 april
Berger Vel   bergervel@hotmail.com Hanne Ree-Lindstad 99700343 82 21.jul.1929

mai/juni

Bergheim II Sameie     Erik Guddahl Tollefsen

47304019

49 09.mar.2000  
Bjørnelia Vel     Geir Skjelseth 90871916 59 01.jan.1968 april
Bjørnemyr Vel     Hanne Bjørnås 91384134 54 28.apr.1972  
Blylaget Vel blylaget.com   Lars Grimsgaard 90529043 53 19.nov.1916  
Bomansvik Vel     Per Hopsø 90986842 111 21.jun.1914 april/mai
Dalbo Vel dalbo.no   Stig Boysen 95252095 80 24.jun.1928 apr/mai
Ellingstadåsen Vel ellingvel.org styret@ellingvel.org Kjersti Beck Skogseid 92620734 67 23.jul.1944 juni
Fagerstrand Vel fagerstrandvel.no Styret@fagerstrandvel.no Ståle Smith 90219273 113 01.aug.1918 mars
Fagerstrand/Myklerud Vel     John Wilson 90942480 110 12.mar.1979 februar
Fjordvangen Vel   styret@fjordvangenvel.org Mai Bjørke  

108

16.okt.1923 juni
Flaskebæks Vel flaskebekk.no styret@flaskebekk.no Christer Arnesen   98 03-sep.1894 mars/apr
Hellvikskog Vel hellvikskog.net link til mail Ola Dronsett 90196917 155 17.aug.1920

apr/mai

Helvik Vel helvikvel.org post@helvikvel.org  Mads Block Hellum 95991201 110 01.jun.1912

mars/april

Nesoddtangen Vel nesoddtangenvel.no   Arne Freddy Lendl 93861151 167 29.jun.1920 mars
Nordstrand Vel     Kjell Håkon Roald 97670502 23 05.jul.1947  
Oksval Vel oksval.no  info@oksval.no Elin Sagbråten 94812248 143 18.jul.1904 juni
Rudstrand og Presteskjær Vel     Per Olav Gjesti 92835493 11 13.apr.1944

juli

Sjøstrand Vel sjostrandvel.no  

Trond Kjærstad

  65 16.aug.1917 august
Skogen Syd Huseierforening skogensyd.com styret@skogensyd.com 

Hallvard De Bruyn

90756155 45  

mai

Skogen Vest Huseierforening skogenvest.com styret@skogenvest.com Roy Ramberg 92682451 104 01.jan.1987  
Solbakken Vel     Solveig Vorren 92405705 10 14.jun.1946 mai
Solbergskogen Velforening solbergskogen.no styret@solbergskogen.no Marius Trana 40437330 70 18.aug.1935 juni
Solåsen Vel     Ole Andre Sivertsen 95754709 81 20.aug.1945 juni
Spro Vel   Simen Havig-Gjelseth 92296048 48 17.aug.1947 juni
Svestad Vel svestadvel.no post@svestadvel.no Tor Vidar Fosse   106 05.jul.1926 april
Tjernskogen Grendelag   tjernskogen@gmail.com Dag Hallaråker

95721853

62 02.jun.1991 april
Torvvik Vel facebook.com/TorvvikVel torvvikvel@hotmail.com Fidelino Ramon Melo   33 01.jan.1933 juni
Ursvik Vel ursvik.inngangen.com ursvik.vel@gmail.com Line Khaateb   140 23.jun.1920 mai/juni
Skoklefall Terrasse veilag     Stein Hodnungseth 90666991 10   mars/april
Olavs vei veilag     Anita Finstad       juni

Her kan du lese mer om våre medlemsfordeler.
<   til medlemsinfo
<   til velavisen


Nesodden Velforbund, Boks 119, 1457 FAGERSTRAND, E-mail: kontakt@nesoddenvelforbund.no - Org. nr. 970 994 912