Nyttige linker Informasjon om Nesodden Velforbund Medlemsinformasjon Vellenes fellesorganisasjon Veiene våre MVArefusjon og veistøtte Medieomtaler Informasjon om vann og avløp Radonmålinger på Nesodden Fellesvelets avis Nyttige linker


følg oss på
facebook





Støtt oss
med din grasrotandel!
Grasrotandelen


tips en venn

Medlemsvelene våre pr. 15.4.2019:

Ta kontakt med oss hvis du har endringer.
Hvis du lurer på hvilket vel du tilhører kan du ta en titt i veioversikten vår og se om du finner veien du bor i.

Vel/forening: Webside: E-post til Velet/kontaktperson: Leder/ kontaktperson: Tlf: Ant medl Stiftet

Årsmøte/valg

 

Alverntoppen Sameie alverntoppen.no styret@alverntoppen.no
Tony Gundersen
  48    
Alværn Vel alværnvel.no post@alvernvel.no Magnus Lorvik   110 26.jul.1950 april
Berger Vel   bergervel@hotmail.com Arne-Erik Hilmen   82 21.jul.1929

mai/juni

Bergheim II Sameie     Erik Guddahl Tollefsen   49 09.mar.2000  
Bjørnelia Vel     Geir Skjelseth   55 01.jan.1968 april
Bjørnemyr Vel     Hanne Bjørnås   58 28.apr.1972  
Blylaget Vel blylaget.vel247.no   Lars Grimsgaard   48 19.nov.1916 mai
Bomansvik Vel     Per Hopsø  

107

21.jun.1914 april/mai
Dalbo Vel dalbo.no   Stig Boysen   80 24.jun.1928 apr/mai
Ellingstadåsen Vel ellingvel.org styret@ellingvel.org Kjersti Beck Skogseid   67 23.jul.1944 juni
Fagerstrand Vel fagerstrandvel.no Styret@fagerstrandvel.no Ståle Smith   113 01.aug.1918 mars
Fjordvangen Vel   styret@fjordvangenvel.org Mai Bjørke  

108

16.okt.1923 juni
Flaskebæks Vel flaskebekk.no styret@flaskebekk.no Fredrik Meltzer   98 03-sep.1894 mars/apr
Hellvikskog Vel hellvikskog.no   Ola Dronsett 90196917 155 17.aug.1920

apr/mai

Helvik Vel helvikvel.org post@helvikvel.org  Mads Block Hellum   172 01.jun.1912

mars/april

Nesoddtangen Vel nesoddtangenvel.no   Arne Freddy Lendl   167 29.jun.1920 mars
Nordstrand Vel   nordstrand.vel.nesodden@gmail.com Rolf-Harald Grimstad   21 05.jul.1947  
Oksval Vel oksval.no  info@oksval.no Elin Sagbråten   143 18.jul.1904 juni
Presteskjær Vel     Per Olav Gjesti   11 13.apr.1944

juli

Sjøstrand Vel sjostrandvel.no yv-k@online.no

Yvonne Krøger

90662569 65 16.aug.1917 august
Skogen Syd Huseierforening skogensyd.com styret@skogensyd.com 

Hallvard De Bruyn

  45  

mai

Skogen Vest Huseierforening skogenvest.com styret@skogenvest.com Jonas Helgesen Ramberg   103 01.jan.1987  
Solbakken Vel     Solveig Vorren   10 14.jun.1946 mai
Solbergskogen Velforening solbergskogen.no styret@solbergskogen.no Marius Trana   70 18.aug.1935 juni
Solåsen Vel     Ole Andre Sivertsen   81 20.aug.1945 juni
Spro Vel   Simen Havig-Gjelseth   48 17.aug.1947 juni
Svestad Vel svestadvel.no post@svestadvel.no Egill Knag   106 05.jul.1926 april
Tjernskogen Grendelag   tjernskogen@gmail.com Jon Skeie   62 02.jun.1991 april
Torvvik Vel facebook.com/TorvvikVel torvvikvel@hotmail.com Frode Rosenkilde   33 01.jan.1933 juni
Ursvik Vel ursvik.inngangen.com ursvik.vel@gmail.com Line Khaateb   127 23.jun.1920 mai/juni
Skoklefall Terrasse veilag     Stein Hodnungseth   10   mars/april
Olavs vei veilag     Anita Finstad       juni
Bjørneskrenten Vel     Synve Holm Johansen        
Eikåsveien Grunnsameie     Zena Geard   43 5. juni 00  
Søndre Blåbærstien sameie     Ellen Larsen   136    

Her kan du lese mer om våre medlemsfordeler.
<   til medlemsinfo
<   til velavisen

<   til NVFs Personvernerklæring


Nesodden Velforbund har i dag 33 medlemmer hvorav 26 er velforeninger, dvs. totalt 2.492 medlemmer. Hvis hvert medlem representerer en husstand, kan vi si at vi representerer ca. 6.000 innbyggere, eller ca. en tredel av Nesoddens befolkning.
Nesodden Velforbund, Boks 119, 1457 FAGERSTRAND, E-mail: kontakt@nesoddenvelforbund.no - Org. nr. 970 994 912