Nyttige linker Informasjon om Nesodden Velforbund Medlemsinformasjon Vellenes fellesorganisasjon Veiene våre MVArefusjon og veistøtte Medieomtaler Informasjon om vann og avløp Radonmålinger på Nesodden Fellesvelets avis Nyttige linker


følg oss på
facebook





Støtt oss
med din grasrotandel!
Grasrotandelen


tips en venn

Medlemsvelene våre pr. 9.5.2021:

Ta kontakt med oss hvis du har endringer.
Hvis du lurer på hvilket vel du tilhører kan du ta en titt i veioversikten vår og se om du finner veien du bor i.

Vel/forening: Webside: E-post til Velet/kontaktperson: Leder/ kontaktperson: Tlf: Ant medl Stiftet

Årsmøte/valg

 

Alverntoppen Sameie alverntoppen.home.blog styret@alverntoppen.no
Tony Gundersen
  48    
Alværn Vel alværnvel.no post@alvernvel.no Frank Løseth   110 26.jul.1950 april
Berger Vel

På Facebook

bergervel@hotmail.com Arne-Erik Hilmen   82 21.jul.1929

mai/juni

Bergheim II Sameie   kontakt.bergheim2@outlook.com Ingrid O. Storvand 97543571 49 09.mar.2000  
Bjørnelia Vel bjorneliavel.com Wenche_bn@icloud.com Wenche Brandtzæg Nikolaisen 41321061 50 01.jan.1968 april
Bjørnemyr Vel På Facebook   Hanne Bjørnås   58 28.apr.1972  
Bjørneskrenten Vel    

Torill June Nybakken

  79    
Blylaget Vel blylaget.vel247.no   Lars Grimsgaard   58 19.nov.1916 mai
Bomansvik Vel På Facebook   Per Hopsø  

107

21.jun.1914 april/mai
Dalbo Vel dalbo.no thomas@krypton.no Stig Boysen 98252255 80 24.jun.1928 apr/mai
Eikåsveien Grunnsameie På Facebook styrelederiegs@gmail.com Kjersti Lorentzen

41648303

43 5. juni 2000  
Ellingstadåsen Vel og Veilag ellingvel.org styret@ellingvel.org Harald Håvoll 97712208 67 23.jul.1944 juni
Fagerstrand Vel fagerstrandvel.no Styret@fagerstrandvel.no Ståle Smith   113 01.aug.1918 mars
Fjordvangen Veilag     Stein Jarle Nilsen        
Fjordvangen Vel På Facebook styret@fjordvangenvel.org Tommy Modalsli  

108

16.okt.1923 juni
Flaskebæks Vel flaskebekk.no styret@flaskebekk.no Fredrik Meltzer 97002783 98 03-sep.1894 mars/apr
Hellvikskog Vel hellvikskog.no ingern123@gmail.com Inger Næss  

193

17.aug.1920

apr/mai

Helvik Vel helvikvel.org post@helvikvel.org  Mads Block Hellum  

159

01.jun.1912

mars/april

Nesoddtangen Vel nesoddtangenvel.no post@nesoddtangenvel.no Arne Freddy Lendl   152 29.jun.1920 mars
Nordstrand Vel nordstrandvel.no nordstrand.vel.nesodden@gmail.com Rolf-Harald Grimstad   21 05.jul.1947  
Oksval Vel oksval.no  info@oksval.no Elin Sagbråten   143 18.jul.1904 juni
Olavs vei veilag     Anita Finstad       juni
Rudstrand og Presteskjær Vel   christiaho@viken.no Christian Hinze Holm 91835815 10 13.apr.1944

juli

Sjøstrand Vel sjostrandvel.com yv-k@online.no

Yvonne Krøger

90662569 57 16.aug.1917 august
Skogen Syd Huseierforening skogensyd.com styret@skogensyd.com 

Inger Johanne Norberg

90576947 45  

mai

Skogen Vest Huseierforening skogenvest.com styret@skogenvest.com Jonas Helgesen Ramberg   103 01.jan.1987  
Solbakken Vel solbakkenvel.herborvi.no rune.brekke@storebrand.no Rune Brekke 91169426 11 14.jun.1946 mai
Solbergskogen Velforening solbergskogen.no styret@solbergskogen.no Marius Trana   70 18.aug.1935 juni

Solåsen Vel og veilag

solasen.org   Ole Andre Sivertsen   81 20.aug.1945 juni
Spro Vel På Facebook Simen Havig-Gjelseth   48 17.aug.1947 juni
Svestad Vel svestadvel.no post@svestadvel.no Egill Knag 41684848 110 05.jul.1926 april
Tjernskogen Grendelag nol.no/tjernskogen-grendelag tjernskogen@gmail.com Marius Jenssen   62 02.jun.1991 april
Torvvik Vel På Facebook torvvikvel@hotmail.com Frode Rosenkilde   33 01.jan.1933 juni
Ursvik Vel ursvik.inngangen.com ursvik.vel@gmail.com Magnus Fjogstad   127 23.jun.1920 mai/juni

Her kan du lese mer om våre medlemsfordeler.
<   til medlemsinfo
<   til velavisen

<   til NVFs Personvernerklæring


Nesodden Velforbund har i dag 37 vel og veilags-medlemmer, dvs. totalt 2.710 medlemmer. Hvis hvert medlem representerer en husstand, kan vi si at vi representerer ca. 7.000 innbyggere, eller ca. en tredel av Nesoddens befolkning.
Nesodden Velforbund, Boks 119, 1457 FAGERSTRAND, E-mail: kontakt@nesoddenvelforbund.no - Org. nr. 970 994 912