Nyttige linker Informasjon om Nesodden Velforbund Medlemsinformasjon Vellenes fellesorganisasjon Veiene våre MVArefusjon og veistøtte Medieomtaler Informasjon om vann og avløp Radonmålinger på Nesodden Fellesvelets avis Nyttige linker


følg oss på
facebook





Støtt oss
med din grasrotandel!
Grasrotandelen


tips en venn

Medlemsvelene våre pr. 17.1.2019:

Ta kontakt med oss hvis du har endringer.
Hvis du lurer på hvilket vel du tilhører kan du ta en titt i veioversikten vår og se om du finner veien du bor i.

 

Vel/forening: Webside: E-post til Velet/kontaktperson: Leder/ kontaktperson: Ant medl Stiftet

Årsmøte/valg

 

Alverntoppen Sameie alverntoppen.no styret@alverntoppen.no
Tony Gundersen
48    
Alværn Vel alværnvel.no post@alvernvel.no Magnus Lorvik 110 26.jul.1950 april
Berger Vel   bergervel@hotmail.com Arne-Erik Hilmen 82 21.jul.1929

mai/juni

Bergheim II Sameie     Erik Guddahl Tollefsen 49 09.mar.2000  
Bjørnelia Vel     Geir Skjelseth 38 01.jan.1968 april
Bjørnemyr Vel     Hanne Bjørnås 58 28.apr.1972  
Blylaget Vel blylaget.vel247.no   Lars Grimsgaard 48 19.nov.1916 mai
Bomansvik Vel     Per Hopsø

107

21.jun.1914 april/mai
Dalbo Vel dalbo.no   Stig Boysen 80 24.jun.1928 apr/mai
Ellingstadåsen Vel ellingvel.org styret@ellingvel.org Kjersti Beck Skogseid 67 23.jul.1944 juni
Fagerstrand Vel fagerstrandvel.no Styret@fagerstrandvel.no Ståle Smith 113 01.aug.1918 mars
Fagerstrand/Myklerud Vel     John Wilson 110 12.mar.1979 februar
Fjordvangen Vel   styret@fjordvangenvel.org Mai Bjørke

108

16.okt.1923 juni
Flaskebæks Vel flaskebekk.no styret@flaskebekk.no Christer Arnesen 98 03-sep.1894 mars/apr
Hellvikskog Vel hellvikskog.net   Ola Dronsett 155 17.aug.1920

apr/mai

Helvik Vel helvikvel.org post@helvikvel.org  Mads Block Hellum 110 01.jun.1912

mars/april

Nesoddtangen Vel nesoddtangenvel.no   Arne Freddy Lendl 167 29.jun.1920 mars
Nordstrand Vel   nordstrand.vel.nesodden@gmail.com Rolf-Harald Grimstad 21 05.jul.1947  
Oksval Vel oksval.no  info@oksval.no Elin Sagbråten 143 18.jul.1904 juni
Rudstrand og Presteskjær Vel     Per Olav Gjesti 11 13.apr.1944

juli

Sjøstrand Vel sjostrandvel.no  

Yvonne Krøger

65 16.aug.1917 august
Skogen Syd Huseierforening skogensyd.com styret@skogensyd.com 

Hallvard De Bruyn

45  

mai

Skogen Vest Huseierforening skogenvest.com styret@skogenvest.com Roy Ramberg 104 01.jan.1987  
Solbakken Vel     Solveig Vorren 10 14.jun.1946 mai
Solbergskogen Velforening solbergskogen.no styret@solbergskogen.no Marius Trana 70 18.aug.1935 juni
Solåsen Vel     Ole Andre Sivertsen 81 20.aug.1945 juni
Spro Vel   Simen Havig-Gjelseth 48 17.aug.1947 juni
Svestad Vel svestadvel.no post@svestadvel.no Egill Knag 106 05.jul.1926 april
Tjernskogen Grendelag   tjernskogen@gmail.com Jon Skeie 62 02.jun.1991 april
Torvvik Vel facebook.com/TorvvikVel torvvikvel@hotmail.com Frode Rosenkilde 33 01.jan.1933 juni
Ursvik Vel ursvik.inngangen.com ursvik.vel@gmail.com Line Khaateb 129 23.jun.1920 mai/juni
Skoklefall Terrasse veilag     Stein Hodnungseth 10   mars/april
Olavs vei veilag     Anita Finstad     juni
Bjørneskrenten Vel     Synve Holm Johansen      
Eikåsveien Grunnsameie     Zena Geard 43 5. juni 00  

Her kan du lese mer om våre medlemsfordeler.
<   til medlemsinfo
<   til velavisen

<   til NVFs Personvernerklæring


Nesodden Velforbund har i dag 33 medlemmer hvorav 26 er velforeninger, dvs. totalt 2.492 medlemmer. Hvis hvert medlem representerer en husstand, kan vi si at vi representerer ca. 6.000 innbyggere, eller ca. en tredel av Nesoddens befolkning.
Nesodden Velforbund, Boks 119, 1457 FAGERSTRAND, E-mail: kontakt@nesoddenvelforbund.no - Org. nr. 970 994 912